درباره کارگزاری رسمی بیمه-سید میلاد هاشمی(تودی بیمه)

کارگزاری رسمی بیمه تربت حیدریه-بهترین دفتر بیمه تربت حیدریه

تودی بیمه

کارگزاری رسمی بیمه مرکزی کد 1430 (بیمه تربت حیدریه)طرف قرارداد با کلیه بیمه های دولتی و خصوصی ایران ، کارآفرین ، آسیا ، دانا ، البرز ، سامان ، رازی ،سینا ، معلم ، پاسارگاد ، ملت ، نوین ، پارسیان ، توسعه ، میهن ، دی ، ملت ایران (ما) ، کوثر ،آرمان و …

تخصص ما انتخاب بیمه گری است که بهترین و کاملترین خدمات را با قیمتی قابل قبول به شما ارائه نماید و کارگزار بیمه به عنوان نماینده شما و مشاور و وکیل مدافع رسمی شما بیمه گذاران محترم نزد شرکت های بیمه جهت راهنمایی و پیگیری خسارت و دفاع از حق بیمه گذاران می باشد.

مدیریت: سید میلاد هاشمی مهنه:

میلاد هاشمی
سید میلاد هاشمی مهنه
بیمه تربت حیدریه
دکتری تخصصی مدیریت بیمه
بیمه تربت حیدریه
با مدیریت سید میلاد هاشمی مهنه

*دانشجوی ترم 5 دکترای تخصصی مدیریت مالی گرایش بیمه در دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

*فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بیمه از دانشگاه تهران

*لیسانس مدیریت بیمه از دانشگاه بین المللی امام رضا

+مسلط به زبان انگلیسی

بیانیه ارزش   Value statement:

کارگزاری 1430بیمه مرکزی  ، در چارچوب مقررات بیمه مرکزی و مبتنی بر احترام بر بیمه گران ، بیمه گذاران ، بیمه شدگان ، همکاران خود و کلیه صاحبان حقوق و ذینفعان و حفظ شان انسانی آنها نسبت به مشاوره ، معرفی و ارائه بیمه نامه کامل و صحیح و نیز همراهی بیمه گذاران خسارت دیده تا گرفتن کلیه حقوق آنها اقدام می نماید.

بیانیه دیدگاه    Vision Statement:

در این کارگزاری هیچ بیمه نامه ای ناقص و غیرشفاف صادر نمیشود ودر صدور بیمه نامه فقط منافع کارگزاری لحاظ نمیگردد بلکه منافع کارگزاری در کنار منافع شرکت بیمه و بیمه گذاران معنی خواهد داد. کارگزاری 1430در صورت بروز خسارت ، به وکیل بیمه گذار جهت اخذ کلیه حق و حقوق ایشان تبدیل میگردد این حق و حقوق از تعهدات مندرج در بیمه نامه نه یک ریال بیشتر خواهد بود نه یک ریال کمتر.

کارگزاری رسمی بیمه مرکزی ، حامی کلیه بیمه گذاران درهرقشر و طبقه اجتماعی و نیز در هر رشته بیمه ای میباشد. در سایه این حمایت ، بیمه گذاران ، بیمه شدگان و استفاده کنندگان بیمه نامه میتوانند بدون دغدغه خاطر و با اعتماد کامل نسبت به دریافت بیمه نامه با پوششهای کامل و کارا اقدام کنند.

بیانیه ماموریت     Mission Statement

ما بعنوان کارگزاری رسمی بیمه مرکزی در زمینه بیمه و ضمانت جان و مال و مسئولیت انسانها در ایران فعالیت میکنیم ، کسب و کار ما دائما در حال تحول است و ما با رصد این تحولات بدنبال راههای جدید جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر در رشته های مختلف بیمه ای هستیم. ماموریت ما افزایش ارزش کارگزاری نزد کلیه بیمه گذاران ، بیمه شدگان و استفاده کنندگان بیمه نامه و نیز شرکتهای بیمه و بیمه مرکزی  است. برای ارتقاء ارزش خود می بایست رقبا را بخوبی بشناسیم و در یک رقابت سالم ، دایره را برای آنها تنگتر کنیم و سهمی را که از بازاربیمه ، لایق آن بوده و برای خود ترسیم نموده ایم، بدست آوریم و از طرفی دیگر باعث توسعه فرهنگ صحیح بیمه شویم. ما با تعامل بسیار با مشتریان بعنوان ولی نعمتان خود پس از پروردگار متعال ، نیازهای آنهارا شناسایی کرده و با ارائه راه حل و پاسخ مناسب ، به روشهای خلاقانه و جدید در ارائه خدمات نائل میشویم. ارتقای سطح درآمدی ، زندگی ، آموزشی و کاری همکاران ، نمایندگان عمر و بازاریابان با لحاظ کلیه جوانب عدل و انصاف از دغدغه های ماست . ما برای موفقیت روزافزون به وضع موجود راضی نیستیم و با آموزش علوم جدید و بکارگیری آنها ، کیفیت کار و درآمد و ارزش آن را ارتقاء میدهیم. ماموریت ما دستیابی به رتبه اول کارگزاران بیمه در ایران است و این با یاری پروردگار واحد و همت و جدیت همکاران عزیز ما، در کارگزاری و شرکتهای بیمه  محقق میگردد. ما در کارگزاری 1430به دو صورت عمل میکنیم ، اول آفرینش کار و دوم انجام کار بنحوی که قابل آفرین گفتن باشد.

کارگزاری رسمی بیمه مرکزی تربت حیدریه،بیمه تربت حیدریه،بیمه تربت،بهترین دفتر بیمه تربت حیدریه
شماره های تماس کارگزاری رسمی بیمه تربت حیدریه-سید میلاد هاشمی(تودی بیمه):

13 999 85 0915

13 999 85 0935

13 999 20 0990

13 999 85 0902

13 999 10 0901

آدرس کارگزاری رسمی بیمه تربت حیدریه-سید میلاد هاشمی(تودی بیمه)

آدرس: خراسان رضوی- تربت حیدریه-فردوسی شمالی-جنب سالن شهید جلیلی

درخواست مشاوره رایگان و صدور بیمه:


    شماره همراه*:

    بازدیدها: 7801

    One thought on “درباره کارگزاری رسمی بیمه-سید میلاد هاشمی(تودی بیمه)

    دیدگاهتان را بنویسید