دانلود رایگان کتاب خارجی، دانلود کتاب از آمازون، دانلود کتاب از گوگل بوک آپدیت ۲۰۲۰٫ صد در صد اورجینال.

مقدمه

در این پست از تودی بیمه قصد داریم که نحوه دانلود رایگان کتابهای خارجی را به شما همراهان عزیز آموزش دهیم. با مطالعه فقط همین آموزش ساده بسادگی تمامی کتابهای مورد نیاز خودتان را می توانید تهیه کنید. پس با ما همراه باشید.

یکی از موانع عمده که برای همه ماها که در حال تحقیق و پژوهش هستیم رخ می دهد پیدا کردن منابع خارجی هست و یکی از با ارزش منابع کتابها هستند که حاصل سالها زحمت یک محقق می باشد. متاسفانه در ایران امکان تهیه این کتابها فراهم نیست ولی پژوهشگر باید از هر راهی و روشی دست به کار شود و کتابهای مورد نیاز خود را تهیه کند.

لایجن و سایتهای مرتبط با آن

برترین سایت دانلود رایگان کتابهای خارجی قعطا و بلاشک سایتهای روسی هستند. که مهمترین آنها سایت لایبجن است. این سایتی است که بعد از تعطیلی گیگاپدیا به سرعت تاسیس شد و مجموع عظیم کتابها را جمع آوری کرده است. شمار کتابهای موجود در لایبجن بالغ بر ۵ میلیون کتاب است. شما می توانید اکثر کتابهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی روسی و حتی زبانهای نام آشنای دیگر را در کسری از ثانیه دانلود کنید.

سایت اصلی لایبجن با دامنه لایبجن است ولی این سایت فروع مختلفی دارد

نمایایی از سایت لایبجن را مشاهده می کنید:

شما با وارد شدن به سایت لایبجن به سادگی می توانید سرچ کنید و موراد مورد نیاز خودتان را دانلود کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

سایت سرچ لایبجن  http://gen.lib.rus.ec/

سایت اصلی لایبجن    http://185.39.10.101/

سایت میرور لایبجن  https://libgen.pw/

 سایت میرور لایبجن     http://b-ok.org/

سایت میرور لایبجن  http://en.bookfi.net/

با همین سایتها شما می توانید ۹۴ درصد نیازهای خودتان را برطرف کنید. فقط دقت کنید چون این سایت بسیار گسترده است ممکن است کتابها را با یک سرچ ساده پیدا نکنید. بنابراین توصیه می شود کتاب مورد نظر خود را به روشهای مختلف سرچ کنید. مثلا اول با عنوان اصلی سرچ کنید اگر نشد عنوان فرعی و اگر باز هم نشد از طریق شابک یا نویسنده سرچ کنید.

پی دی اف درایور

سایت پی دی اف درایور که به تازگی وارد کتابهای رایگان شده هم ذکرش خالی از لطف نیست هر چند برخی از کتابها فقط آرشیو شده اند و قابل تهیه نیستند. ولی بعضا کتابهای نایاب و خوبی هم در آن مشاهده شده است.

پی دی اف درایور یک موتور سرچ کتاب الکترونیک است که روزانه کتابهای زیادی را از اینترنت جمع آوری و آرشیو می کند. شما به عنوان یک محقق و جستجوگر می توانید از این سایت دانلود کنید. به سادگی.

pdfdrive.net

اسکرایبد

دانلود رایگان کتاب خارجی و انگلیسی
دانلود کتاب از اسکرایبد

سایت اسکرایبد هم یکی از سایتهای که تمامی منابعش به صورت رایگان نیست ولی می توانید با فوت و فنهایی اسناد مورد نیاز را دانلود کرد.

این سایت ۷۰ میلیون سند دارد که روز به روز هم به حجم آنها افزوده می شود.

نکته مهم این سایت که باعث افزایش کتابهاش شده است اشتراک مخاطبان هست. یعنی مخاطبان می توانند کتابهای و اسناد که دارند را به اشتراک بگذارند.

http://scribd.com

سایت Issuu

دانلود رایگان کتاب خارجی و انگلیسی

این وب سایت هم همانند اسکرایبد می باشد که می توانید به آپلود فایلها و اسناد خود بپردازید ولی بیشتر تخصص این وب سایت پاورپوینت می باشد. ولی باز هم در این سایت می توانید هزاران کتاب الکترونیک پی دی اف پیدا کنید پس حتما در سرچ خود از این سایت قافل نشوید
آدرس سایت Issuu = https://issuu.com/

پروژه گوتنبرگ

یکی از قدیمترین کتابخانه الکترونیک در جهان گوتنبرگ است که با توجه به این که قوانین کپی رایت را به شدت رعایت می کند فقط کتابهای قدیمی در این کتابخانه دیجیتال موجود است.

https://www.gutenberg.org/

سایت آرشیو

البته سایت آرشیو فقط برای کتاب نیست ولی کتابهای بسیار نایابی را می توان درونش پیدا کرد. فقط کافی است کتاب مورد نظر را داخلش سرچ بفرمایید و به سادگی کتاب مورد نظر را یافته و دانلود بفرمایید

https://archive.org/

ایبوک فور اکسپورت

سایت عالی برای دانلود کتاب خارجی البته بیشتر کتابهای رمان و داستان داخلش وجود دارد. کتابها هم اکثر به آپلودسنترهای دیگر وصل می شوند و منابعی داخل سایت خودشان در دسترس نیست.

https://ebook4expert.org/

سایت های دیگر

سایت بعدی در حدود ۵۰۰۰ ایبوک.

http://www.freebookspot.com/

سایت بعدی برای دانلود ایبوک: یک منبع آنلاین برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان، منابع کتاب و منابع و کتاب های الکترونیکی است. علاوه بر کتابهای رایگان، شما همچنین مجلات که شما می توانید با عضویت در آن دانلود کنید.

http://www.free-ebooks.net/

سایت بعدی: کتاب های الکترونیکی رایگان برای Android، iPod یا کتاب خوان خود را فراهم می کند. این سایت در حدود ۲۱،۲۸۲ کتاب در دسترس ارائه داده است و همه آنها رایگان است!

http://manybooks.net/

اوپن لایبراری سایت دیگر است که ۱ میلیون ایبوک را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

https://openlibrary.org/

سایت های تورنت که در آنها به وفور کتاب وجود دارد:

http://www.ebooks-share.net/
https://kat.cr/ideabox/show/ebook-categories/
http://bitsnoop.com/browse/other-ebooks/
http://extratorrent.cc/category/2/Books+Torrents.html
http://ebookee.org/

دانلود رایگان کتاب خارجی

بازدیدها: 13

ارسال نظر