قیمت محصولات سایپا در بازار امروز+قیمت روز محصولات سایپا+جدول

قیمت محصولات سایپا در بازار امروز+قیمت روز محصولات سایپا+جدول
محصولات پرطرفدار سایپا مدل ۱۴۰۰ امروز ۱۵ فروردین ماه به ثبات رسید و پرطرفدارهای این شرکت بدون تغییر قیمت در بازار معامله شدند.

به گزارش تودی بیمه، از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به «شاهین»، «کوییک R»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد.

در میان محصولات سایپا می توان به خودرو «شاهین» اشاره کرد که اواخر سال گذشته به تعداد محدود و به صورت نمادین به خریداران این خودرو تحویل شد. شرکت سایپا در آن زمان قیمت ۲۶۸ میلیون تومان را برای این خودرو تعیین کرد و مشخص نیست این خودرو در تحویل رسمی با چه قیمتی به دست خریداران خواهد رسید.

خودروهای که در بازار طرفداران بسیاری دارند و به جز شاهین که هنوز به بازار نرسیده سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار دارند. محصولات پرطرفدار سایپا نیز همانند ایران خودرو با شروع سال جدید از رشد قیمت بی نصیب نبودند و با توجه به اینکه در ماه های پایانی سال گذشته مجوز افزایش قیمت خودرو در راستای کنترل بازار به خودروسازان داده نشد، با شروع سال جدید شاهد اعلام قیمت های جدید در بازار هستیم.

براساس ارزیابی صورت گرفته امروز «کوییکR » در بازار با قیمت ۱۴۹ میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد و مدل معمولی این خودرو نیز ۱۴۰ میلیون تومان در بازار داد و ستد شد.

اما در میان خانواده تیبا نیز مدل «صندوقدار» این خانواده امروز در بازار ۱۲۳ میلیون تومان و «تیبا دو معمولی» با قیمت ۱۳۳ میلیون در بازار معامله شد. «ساینا» از دیگر محصولات شرکت سایپا نیز امروز در بازار ۱۳۵ میلیون تومان قیمت خورد.

تودی بیمه

بیمه تربت حیدریه

بازدیدها: 8

دیدگاهتان را بنویسید